Umenie byť ženou

6.4.2019 / Bratislava

Je byť ženou nejaké umenie? spýtal sa ma kolega. Tak som sa snažila hlboko zamyslieť… A odpoveď je… tramtadadáááá … Áno, je to umenie! My ženy sme najčastejšie v roli matiek (poväčšine obetavých), manželiek, opatrovateliek, ale zabúdame na seba a na našu ženskosť. Na to, že byť ženou je úžasné.

Jednou s možností ako si pripomenúť našu ženskosť, krásu a jedinečnosť je aj akcia Umenie byť ženou, ktorá sa koná každoročne v Bratislave a Košiciach. Teraz, v apríli, sme tam boli aj my, #dovolsito tím. S mnohými krásnymi ženami sme sa stretli v #dovolsito zóne, s ďalšími na našej prednáške. Boli ste úžasné, každá z Vás, úžasne v tom, že ste vyšli zo svojej komfortnej zóny, otvorene ste sa s nami bavili o veciach, čo Vás trápia, boli ste plné emócií. Rozprávali ste sa s nami a my s Vami a veríme, že ste sa posunuli a pochopili veci, čo sa okolo Vás dejú a že aspoň niekoľko z Vás našla odpoveď na svoje životné otázky. 

Budeme rady, ak nás budete sledovať na FB a ešte radšej, ak sa uvidíme na jednom z našich pobytov. Príďte si to ochutnať a zažiť sa!

Ďakujeme za to aké ste !