Premeny

Katka

vizáž & styling

Dovoľte si zažiariť!

Dnes aj každý iný deň...

Volám sa Katka. Mojou najväčšou vášňou je práca so ženami. So ženskou krásou. Vidím v každej z nás pôvab. Mojou úlohou je „iba“ vytiahnúťna povrch jedinečnosť každej ženy a rozžiariť tak jej prirodzenú krásu . To bolo hlavným dôvodom vytvoriť premeny ako súčasť dovolsito. Prax ma naučila, že to všetko ma oveľa hlbší zmysel ako sa na prvý pohľad zdá. Premeny posunuli moje klientky vpred. Okrem šťastného pohľadu do zrkadla a komplimentov okolia, je to hlavne zvýšenie zdravého sebavedomia ženy o čo nám v dovolsito ide.

Nepokúšajte sa prosím o zničenie toho, čo z vás robí jedinečnú osobnosť. Podčiarknite všetko, čím ste jedinečné a krásne. Rada vás na tej ceste budem sprevádzať….

„Šťastná žena je krásna žena“

Ľubka

Ľubka, ďalšia skvelá žena, s ktorou sme si užili beauty deň. Na jej nezábudkové oči sa nedá zabudnúť. Ľubke popri práci, domácnosti, deťoch zostáva málo času na seba. Dala som jej zopár rád a trikov ako rozžiariť pleť, ako podčiarknúť krásnu farbu očí, ako zvoliť vhodnú farbu rúžu. Výsledok skutočne stál za to, čo poviete?

Janka

Janka prišla za mnou na odporúčanie. Už vo dverách som videla jej prenikavé oči. Hneď mi bolo jasné, že na nich to celé postavím. 🙂 Ako mamička na materskej dovolenke sa nevenuje sebe toľko, koľko by chcela. Chvíľka u mňa v salóne bol pre ňu skutočným balzamom na dušu. Popri príjemnom rozhovore nám čas utiekol ako voda a Janka rozkvitla. Z nenápadnej maminy uponáhľanej maminy som vykúzlila prekrásnu ženu s chuťou žiť. Najviac ma potešila reakcia jej detí, keď prišla domov: Citujem: „Maminka, ty si takáto krááááááásnaešte nikdy nebola“

Miladka

S touto charizmatickou ženou hýriacou optimizmom a vtipom som sa prvýkrát zoznámila na jednom z pobytov dovolsito. Dodnes si pamätám jej reakciu keď sa zbadala nalíčená v zrkadle. Jej spontánny tanec a radosť v očiach mi pohladilo srdce. Odvtedy prešiel určitý čas a Miladka je mojou vernou klientkou. Na jej návštevy sa vždy teším. Je mojou veľkou inšpiráciou svojim prístupom k životu a zároveň veľkou učiteľkou