Kto sme?

Príbeh dovolsito...

Milujeme, čo robíme – robíme to pre (s)teba!

Kde bolo tam bolo… Asi takto nejako sa začínajú rozprávky. A príbeh dovolsito v podstate začínal nejako podobne. Tak teda sa usaďte a prečítajte si ten náš – jedinečný príbeh dovolsito.

Na začiatku bol nápad. Ruka v ruke s ním tu bola kreativita a chuť robiť veci tak trochu inak. Pri práci s ľuďmi sme zistili, že každý jeden z nás rieši nejaké témy. Každá žena, či muž má svoje problémy a niečo čo tlačí pred sebou. Niekto si neverí, iný sa nemá rád. Tamten je tučný, iná slečna má zase problémy s mužmi a vlastne aj sama so sebou…. Ujo od susedov si myslí, že zjedol všetku múdrosť sveta. Manažér v korporáte je presvedčený, že až keď bude v top manažmente a pred domom bude mať odparkovaný mercedes … bude NIEKTO… (že ste sa našli?…)

Ako tím sme uchopili tieto poznatky a vzniklo dovolsito. Najdôležitejším pilierom, na ktorom staviame je prepájanie vnútornej a vonkajšej krásy, pohybu a dobrého jedla. Predovšetkým práca so ženami nám ukázala, že nestačí mať len krásny obal, nestačí ma vyšportované telo, dôležitá je aj vnútorná krása a chuť pracovať na sebe. Na pobytoch zastrešených našou značkou dostanete všetko v jednom balíku. Pracujeme s postojom človeka, cvičíme, rozprávame sa o jedle, relaxujeme, venujeme sa zdravému životnému štýlu a prirodzenej kráse …. staviame na celistvosti.

Náš príbeh ďalej pokračuje. Každá akcia nás posúva vpred. Tak ako sa vyvíjajú ľudia, menia svoje postoje, tak sa vyvíjame spolu s vami.

Je za tým síce veľa práce a stojí nás to veľa energie. Milujeme však, čo robíme a robíme to pre (s)teba!

Ďakujeme vesmíru, ktorý nám v úplnom začiatku projektu vtedy vypol mozog a neuvedomovali sme si všetky povinnosti . Ďakujeme vesmíru, ktorý dovolil naším nápadom prepuknúť na povrch. Budeme radi, ak sa aj Ty staneš súčasťou nášho príbehu

Tím dovolsito